Зварювальні напівавтомати Tekhmann

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Високопотужні і комфортні у використанні зварювальні напівавтомати Tekhmann підійдуть для побутових і професійних робіт зі зварювання, різання і наплавлення металу: на дачі і в гаражі, на невеликому і середньому виробництві, в домашній майстерні і автосервісі, на СТО, в комунальному господарстві та на будівельному майданчику . Вони створені з ударопрочних і корозійностійких матеріалів. Силові транзистори і тиристори у них інверторного типу. Вироби компактні, невеликі за розміром і вагою, прості в управлінні і обслуговуванні. Агрегати цього бренду отримали багато позитивних відгуків від професійних зварювальників і початківців майстрів по металу.

Каталог магазину «Svarka24» великий і в ньому постійно з'являються новинки зварювальних апаратів цього бренду. Сьогодні ви можете придбати для себе за вигідною ціною зварювальний апарат TWI-305 MIG. Коштує він недорого, а якість виробу підтверджується сертифікатами якості та тривалих гарантійним терміном на техніку (тридцять шість місяців).

Зварювальні напівавтомати Tekhmann: всі переваги техніки

Ці високопотужні електромеханічні механізми багатофункціональні і з ними можна проводити зварювальні роботи в декількох різних режимах: ручному дуговому, з покритими штучними електродами, напівавтоматичному, в середовищі захисного газу і без нього, з зварювальної плавиться і флюсового порошковим дротом, аргонно-дугового, з тугоплавкими вольфрамовими електродами, в захисному середовищі аргонового газу. Ці моделі:

 • мають широку сферу використання і можуть зварювати практично всі види металів та їх сплавів, тонколистової метал і більші елементи;
 • обладнані декількома системами захистів - від попадання всередину пилу і вологи, короткого замикання і перегрівання, а також функціями - що не дають електродів залипати до поверхні зварюваного металу, форсаж зварювальної дуги і гарячий старт;
 • прості в управлінні і обслуговуванні і мають потужну систему охолодження;
 • виконані в ергономічному дизайні з міцних і надійних матеріалів.

Діапазон струму у них широкий і це дозволяє при роботі з ними використовувати різні види дроту і електродів (від самого невеликого, до самого великого діаметру). Коефіцієнт корисної дії високий. На лицьовій панелі моделей розташовані роз'єми для підключення - кабелів маси і кабелю з власником для електродів, цифрове табло, на якому відображені поточні показники зварювання і необхідні настройки, і регулятори. Термін служби у напівавтоматів цього бренду тривалий, а ремонтопридатність висока, що дозволяє використовувати їх довгий період і після закінчення гарантійного терміну. Інтернет-магазин «Svarka24» дає можливість стати власником цих агрегатів за низькими, доступними цінами, оформивши покупку прямо на сайті. Всі товари магазину сертифіковані і прослужать вам довгі роки, повністю окупаючи себе в роботі.

Часті питання про Зварювальні напівавтомати Tekhmann (FAQ)

 • Яка ціна на Зварювальні напівавтомати Tekhmann?

  У нашому інтернет-магазині Сварка24 діапазон цін на Зварювальні напівавтомати Tekhmann залежить від обраної моделі і самого виробника: від 7887грн. до 7887грн.

 • ★ ТОП 5 популярних моделей

  Найпопулярніші моделі за версією наших покупців:

  1. Сварочный аппарат TWI-305 MIG - 7887грн;
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину