Зварювальні напівавтомати Jasic

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Компанія Jasic - один з відомих і надійних брендів. На її заводських лініях створюються і випускаються інверторні апарати і напівавтомати, з поліпшеними технічними характеристиками і високою якістю збірки. Заснована ця китайська компанія була в 2005 році. Її повна назва - Shenzhen Jasic Technology CO LTD. Продукція цього виробника поставляється в усі азіатські країни, в Європу, Латинську Америку, Австралію, Сполучені Штати і Канаду, на Близький Схід. Даний виробник є лідером по впровадженню в зварювальні пристрої передових технічних розробок. У концерну є три передові заводських комплексу і чотири власних дослідні лабораторії.

На сайті інтернет-магазину «Svarka24» купити зварювальні напівавтомати Jasic можна з великого асортименту професійних і промислових моделей техніки. Коштують вони недешево, але при постійній щоденній експлуатації на будівництві, виробництві або в автосервісі швидко окупають себе, так як результат роботи з ними завжди якісний, а сполучні шви - міцні і акуратні.

Всі достоїнства і технічні переваги зварювальних напівавтоматів Jasic

Продукція компанії відноситься до професійного обладнання та сьогодні вона використовується при будівництві будинків, мостів, залізниць, електростанцій, а також - в нафтовій і хімічній галузі, в автомобілебудуванні та металургії, суднобудуванні. Її якість і надійність вже встигли оцінити багато професійних зварювальники. Всі агрегати обладнані інверторними силовими транзисторами і тиристорами. Корпус пристроїв виконаний з ударопрочних корозійностійких матеріалів. У каталозі «Svarka24» можна придбати такі популярні моделі техніки бренду: Jasic MIG-180 (N240), MIG-200 (N214), MIG-160 (N227), MIG-160 (N219), MIG-200 (N220). У число її достоїнств варто включити також:

  • висока потужність, функціональність;
  • поліпшена система охолодження;
  • наявність декількох режимів зварювання;
  • мікропроцесорний високоточне управління;
  • широка сфера використання.

Ці агрегати універсальні і з ними можна зварювати практично будь-який вид металу і сплаву, великі елементи і конструкції і тонкі листи металу, що особливо важливо при проведенні кузовного ремонту. Сполучні шви з ними завжди виходять міцні, акуратні, без окалин і пір, шлаку. Їх не потрібно додатково чистити. З ними можна варити метал в напівавтоматичному режимі, ручному дуговому і аргонно-дугового, застосовуючи різні види зварювального дроту і різні електроди. В онлайн-магазині «Svarka24» купити будь-який з цих агрегатів можна за вигідними цінами і оформити замовлення разом з послугою з його доставки додому.

Часті питання про Зварювальні напівавтомати Jasic (FAQ)

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину