Інформація про оплату

Отже, ви нарешті визначилися з тим, що ж ви хочете купити! Тепер справа залишилася за малим, оформити замовлення і забрати його. Оплату можна зробити декількома зручними вам способами:

  • Готівковий розрахунок. Це коли ви вирішили на чому зупинити свій вибір, і завдяки щасливому випадку перебуваєте з нами в одному місті чи будете проїздом. Тоді можна приїхати до нас на склад, в польових умовах випробувати ваш товар, розплатитися і забрати його.
  • Накладений платіж ( "спочатку стільці, потім гроші"). Якщо у вас ще не було досвіду з інтернет-магазинами по передоплаті чи ні довіри до інтернет магазину, або немає можливості для банківського переказу, то цей спосіб саме для вас. Ви спочатку отримуєте на руки вантаж, перевіряєте його і якщо він вас влаштовує, тоді оплачуєте його на терміналі компанії перевізника. (В залежності від транспортної компанії за послугу "накладений платіж" доведеться доплатити від 1% до 2% від вартості товару.
  • Передоплата. У наш час електронна комерція розвивається дуже швидкими темпами і багато людей роблять покупки не виходячи з дому. Це дуже зручно, так як економить не тільки час, але і гроші (при передоплаті зменшується вартість доставки і відсутня оплата за послугу "накладений платіж". В основному цим способом користуються оптові покупці, які впевнені в продавця.

Ми працюємо з любимо з перерахованих вище способів оплати товару. Як вам зручно, так і оплачуйте замовлення.

Перед тим як перераховувати гроші на рахунок будь-якого малознайомого вам інтернет-магазину, обов'язково прочитайте відгуки про цей магазин, чи не були помічені там випадки, коли гроші були перераховані, а товар не отримано, перестрахуйтеся. Насторожитеся, якщо інтернет-магазин вимагає 100% передоплати вперед.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину