Гарантія

Ще одне питання, на який звертають увагу покупці в інтернеті - гарантія на товар і гарантійні зобов'язання інтернет-магазину перед покупцем. в певний момент, між вибором товару і його замовленням, покупця виникають думки: "А чи поширюється на товар гарантія? А якщо куплений товар виявиться несправним? А як замінити / повернути товар по гарантії?" Саме для прояснення цих моментів було створено ця стаття.

На весь асортимент товару, який ви можете купити у нас на сайті (крім витратних матеріалів), поширюється гарантія. Залежно від виробника, її термін коливається від одного року до трьох років безкоштовного гарантійного ремонту (в разі поломки з вини виробника).

Інтернет-магазин svarka24 працює відповідно до законодавства України і чітко дотримується Закону України "Про захист прав споживача".

Разом з товаром, ви отримуєте коректно заповнений товарний чек, із зазначенням дати продажу, найменуванням товару, суми покупки і терміну гарантійного обслуговування товару. Деякі виробники додають свій власний гарантійний талон, і якщо він йде в комплекті з товаром, то також буде повністю заповнений. Якщо ж такого талона у товару немає, то не варто переживати, в такому випадку, гарантійним талоном виступає товарний чек з датою продажу, тому велике прохання до вас, щоб не загубити його.

Так само, ми з величезним задоволенням допоможемо вам, якщо у вас щось трапиться з товаром після закінчення гарантійного терміну обслуговування товару. У цьому випадку, ми вам або порадимо новий, або допоможемо відремонтувати старий.

Правила обміну або повернення товару

Згідно з існуючим "Закону про захист прав споживачів", при виявленні дефектів або шлюбу, товар можна повернути, протягом 14 днів або двох тижнів з дня його покупки.

Проводиться обмін або повернення товару, тільки якщо:

  • товар не був у вживанні і на ньому немає потертостей, відколів або подряпин;
  • при його повній комплектації і не порушеною цілісності його упаковки, і зі збереженими ярликами і маркуванням заводу.

Чи не робочий інструмент або обладнання підлягає обміну або поверненню при отриманні висновку сервісного центру, що має авторизацію компанії-виробника і укладення, в якому буде вказано, що порушень з його експлуатації покупцем не було.

!!! Увага. Доставку за возват товару оплачує покупець.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину