Доставка

У нас можна купити зварювальний інвертор, зварювальний напівавтомат, зварювальний маску хамелеон, споттер, плазморез, Tig-апарат з доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Одеса, Миколаїв, Сімферополь, Львів, Чернівці, Маріуполь, Рівне, Черкаси, Кривий Ріг, Полтава, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ і в будь-який інший місто України.

Забрати придбаний у нас товар, щасливий покупець може декількома, зручними йому способами, а саме:

  • самовивіз зі складу;
  • зі складу компаній перевізників (Нова Пошта, Інтайм, Авто-Люкс, Гюнсел, Делівері, Ваша Пошта);
  • оформивши адресну доставку вищепереліченими перевізниками прямо до себе додому (в цьому випадку вартість збільшиться в залежності від габаритів і вартості вантажу, а так само віддаленості від найближчого складу компанії перевізника.

Для того щоб вантаж не загубився і його забрали саме ви, і саме там де знаходиться найближчий від вас склад транспортної компанії, для оформлення замовлення вам необхідно надати наступну інформацію:

  • Місто в якому ви будете забирати вантаж.
  • Компанія перевізник (Нова Пошта, Інтайм, Авто-Люкс, Гюнсел, Делівері, Ваша Пошта), яким вам відправити вантаж.
  • Адреса складу (або порядковий номер складу).
  • Ваші ПІБ (отримати вантаж можна пред'явивши паспорт або водійські права).
  • Ваш номер мобільного телефону (на нього буде відправлено СМС з номером декларації про відправку вантажу і на нього ж буде відправлена ​​СМС або здійснено дзвінок про те, що вантаж прибув).

Знаючи цю інформацію ми зможемо бути впевнені, що вантаж потрапить саме до вас і ви його зможете без проблем забрати.

Відправка придбаних товарів відбувається в день оформлення замовлення, якщо його взяли до 12.00. Якщо ж пізніше, то відправка переноситься на наступний день. Залежно від компанії перевізника і віддаленості від складу відправки доставка (в середньому) займає від одного до 3х робочих днів.

Так само хотілося б нагадати про те, що у транспортних компаній є 5 безкоштовних днів для зберігання вантажу який прибув, але просили б не зловживати з затягуванням дня забору товару, так як через ці 5 днів накладається пеня за зберігання.

І ще один важливий нюанс, на який хотілося б звернути вашу увагу! Завжди перевіряйте вантаж, не виходячи за межі терміналу отримання, так як іноді бувають непорозуміння з приводу збереження вантажу, який відправляли абсолютно новим і цілим, а приїхав він з тріснув пластиком і пом'ятий ... На жаль, раз на рік, але такі ситуації трапляються , і хотілося б вас і себе захистити від негативних емоцій пов'язаних з такими моментами. Будь ласка, перевіряйте вантаж відразу на місці. Якщо факт не якісної доставки буде зафіксований відразу на терміналі, ми вам просто надішлемо новий, а не потрібні вам розгляду залишаться між нами і перевізником, захищаючи вас від такої ситуації.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину